21 Maart 2026 Inplanten bij vrieshuis

Het inplanten bij het vrieshuis is afgelopen zaterdag 14 maart in het water gevallen. De kettingzagers hebben echter de regen kunnen trotseren evenals de versnipperaars. Het weer op 21 maart zag er een stuk beter uit!

Het Steenders Landschap heeft in het kader van de landschappelijke inpassing van het Aviko Vrieshuis allerlei plannen voor beplantingen ontwikkeld waaronder de laanbeplanting langs de Dolfingweg. De afronding van dit traject is het aanplanten van de bocht bij het vrieshuis (zie geel gebied in het kaartje hieronder). HSL heeft dit zelf uitgevoerd. We hebben het verleggen van de sloot al eerder geregeld en deze dag hebben we 1.050 bomen en struiken geplant.  

In de boomgaarden van Linzell en Addink zijn de hoogstam vrijwilligers deze werkdag verder gegaan met het snoeien van de fruitbomen.